اهداء کتاب به بیماران بخش کودک مرکز آموزشی درمانی

26 آبان 1397

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزشی درمانی شهدای خلیج فارس کارکنان کانون پرورش فکری از بخش اورژانس اطفال وکودکان دیدن کردند .
لازم به ذکر است مدیر کل کانون پرورش فکری دکتر زهره عالی نسب به همراه چند تن از کارکنان و مربیان مرکز شماره 2 کانون بوشهر ضمن حضور در این بیمارستان و عیادت از بخش اطفال با اهداء بسته های فرهنگی از قبیل کتاب کودک ، کارت پستال و اجرای نمایش عروسکی کودکان بیمار این بخش را مورد دلجویی قرار دادند .
مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان گفت : سنین کودکی بهترین و تاثیرگذارترین موقعیت و زمان در جهت ترویج فرهنگ کتابخوانی میان اقشار جامعه است ، چرا که به راحتی می توان شور و اشتیاق به کتابخوانی را در سنین کودکی تقویت نمود .
دکتر زهره عالی نسب بیان کرد : این دیدار به دلیل اهمیت سلامت جسمی و روحی کودکان و نوجوانان و ترویج فرهنگ کتابخوانی در گروه سنی کودک و نوجوان صورت پذیرفته است .
گفتنی است در این دیدار دکتر سیاوش خادمی مدیر داخلی بیمارستان ، حجت الاسلام قادری امورفرهنگی و خانم جمیله کیانی رییس مرکز توسعه پژوهش های بالینی و کتابخانه بیمارستان و جمعی از مسئولین بخش ها حضور داشتند 

کلمات کلیدی:
کانون.     پرورشی     .کودکان     .بیمارستان.شهدای.خلیج     فارس        

تاریخ بروز رسانی:   26 آبان 1397

تعداد بازدید:   ۵۶

چاپ خبر | ارسال به دیگرانارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >