افتتاح کانال رسمی الزویر ایران در تلگرام

تاریخ نامه: 5 آذر 1399
شماره نامه:
 
اطلاعیه  |   

🔹 الزویر، به عنوان یک سیستم بین‌المللی در زمینه تحلیل اطلاعات، به موسسات و افراد متخصص کمک می‌کند تا با پرداختن به مباحث علمی، عملکرد خود را در زمینه‌های انسان دوستانه بهبود بخشند. الزویر، تامین کننده 16 درصد از کل مقالات علمی دنیا و نیز، بیش از 17 درصد از کل محتوای بالینی منتشر شده در سرتاسر جهان است. مقر اصلی الزویر که در آمستردام واقع است، بالغ بر 7500 کارمند دارد و به مشتریانی در بیش از 180 کشور مختلف سرویس می‌دهد.
🔹 الزویر با ارائه محصولاتی نظیر ScienceDirect ،Scopus ،ClinicalKey و Sherpath، تامین کننده‌ راهکارهای دیجیتال و ابزارهایی در زمینه‌های مدیریت تحقیقات استراتژیک، عملکرد تحقیق و توسعه، پشتیبانی تصمیم‌گیری بالینی و آموزش حرفه‌ای است. همچنین، این ناشر تاکنون، دست به چاپ و انتشار بیش از 2500 ژورنال دیجیتال، شامل Lancet و Cell، بیش از 35000 عنوان کتاب دیجیتال و تعداد زیادی کتاب مرجع منحصر به فرد، نظیر آناتومی گری، زده است.
🔹از سال 2000 تاکنون، اکثر برندگان جایزه نوبل، مقالات خود را در یکی از ژورنال‌های الزویر منتشر کرده‌اند و یا عضو هیئت تحریریه یکی از ژورنال‌های الزویر بوده‌اند.
♦️ این ناشر، جهت استفاده موثرتر از محصولات الکترونیکی خود و تحقق اهداف علمی مخاطبین در ایران اقدام به افتتاح کانال تلگرامی رسمی ایران نموده است. از طریق این کانال، مطالبی به صورت منظم، به منظور افزایش آگاهی در زمینه پایگاه‌ها و منابع الکترونیکی نظیر ژورنال‌ها و کتابها، ارائه می‌شود که بالا رفتن میزان استفاده از منابع را هم با خود به همراه دارد. همچنین، اعلام برنامه‌های کارگاه‌ها و دوره‌های آموزشی، توسط شرکت مهندسی فرآیدا، نماینده انحصاری الزویر در ایران نیز در این کانال صورت می‌گیرد. 
✔️ با کلیک بر روی لینک زیر می‌توانید در کانال عضو شوید.
↗️ https://t.me/elsevier_iranکلمات کلیدی:
افتتاح     کانال.الزویر.ایران         تلگرام    

تاریخ بروز رسانی:   5 آذر 1399

تعداد بازدید:   ۱
     
 

موارد مرتبط


ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >